Software pro makléře a pojišťovací agenty

 

Software pro makléře a pojišťovací agenty

Intuitivní firemní portál pro finanční a pojišťovací poradenství. Spravujte a editujte vaše firemní data jednoduše, přehledně a bezpečně. Software obsahuje desítky doplňových modulů s širokými možnostmi nastavení, díky kterým se vám systém plně přizpůsobí.

Portál je ideální řešení pro střední, velké firmy, nebo broker pooly, které potřebují firemní systém pro svoje podnikání na finančním trhu a zároveň vyžadují stylizaci designu. Vytvoříme pro vás funkce na míru podle vašeho zadání, nebo vám systém předáme pro váš další vlastní vývoj.

Proškolíme vaše zaměstnance i obchodníky a naučíme vás, jak efektivně využívat jednotlivé funkce systému. Navštivte také náš produktový web www.portalproporadce.cz .

 


 

Výpočet provizí a výplaty

Výpočet provizí a hromadné výplaty | software pro makléře a PA

Hromadný import provizí od pojišťoven a partnerů je základní funkcí systému. Portál automaticky provize páruje se smlouvami a vypočte poradcům výši provize, podle předem nastavených provizních podmínek. Široké možnostii nastavení stornofondu vám umožní případně zadržet požadovanou část provize. podle podmínek vaší firmy.

Vyplácejte provize jednou nebo více krát za měsíc. Portál automaticky vytvoří PDF provizní výpisy poradcům a vygeneruje vám datový soubor pro vytvoření hromadné platby přes internetové bankovnictví. Poradci mají vždy přehled o své výplatě a jednotlivých provizních položkách. Kdykoliv si mohou vyexportovat přehled pro rozdělení příjmu pro účely paušálního uplatnění výdajů.

 


 

Evidence smluv a klientů

Evidence smluv a klientů | software pro makléře a PA

Přehledná a uživatelsky jednoduchá evidence smluv a klientů, vám umožní snadné hledání, filtrování a editaci. U smlouvy je několik desítek parametrů, uživatelské nastavení vám umožní navolit, které parametry chcete v tabulce zobrazit. Každá tabulka lze vyexportovat do CSV (excel), nejste tak nijak omezeni pro práci s daty. Ke smlouvě lze přidat neomezené množství scanů a vytvořit tak optický archiv smluv přímo na portále.

Nahrajte hromadně do portálu klienty, smlouvy a jejich scany. Doplňkové moduly umožňují uplodovat hromadně libovolné množství klientů a smluv. Tato funkce je vhodná například pro převod kmene nebo pro zrychlený přesun online sjednaných smluv.

 

 


 

Správa partnerů a produktů

Správa partnerů, produktů a poradců | software pro makléře a PA

Evidujte v portálu libovolné množství partnerů (pojišťoven, bank, finančních i nefinančních institucí) a všechny  jejich produkty, které můžete sjednávat. Nastavte u produktu vzorec pro výpočet očekávané provize, portál vám  ihned po vložení smlouvy do systému automaticky dopočte hodnoty, jako jsou: očekávaná přijatá provize, očekávaný zisk, očekávaná provize pro poradce (případně body a další parametry, které souvisí se smlouvou).

Doplňkový modul Dokumenty vám umožní evidovat v systému jakékoliv elektronické materiály, které je třeba přehledně zpřístupnit vaším poradcům. Dokumenty jsou řazeny a kategorizování tak, aby každý rychle a snadno našel to, co potřebuje. Dokumenty lze navázat na partnery, kategorie, nebo konkrétní produkty.

 


 

Statistiky, přehledy a exporty

statistiky, přehledy, importy a exporty | software pro makléře a PA

Portál vám nabízí široké možností pro práci s datyVe sloupcových (časových grafech) lze zobrazit vývoj všech finančních hodnot a koeficientů nebo i body sepsané a proplacené (brutto a netto). V koláčových grafech lze porovnat poradce, partnery nebo kategorie za vybrané období s vybranou veličinou. Každá tabulka vám zobrazuje akuální součet zobrazených hodnot a lze jedním kliknutím exportovat do CSV (excel) a použít jakkoliv pro vaší další úpravu (tisk, prezentace,...).

Data, jako jsou provize, smlouvy, scany dokumentů lze do systému pohodlně (hromadně) importovat a tím automatizovat a výrazně zrychlit práci vašeho backoffice.

 

 


 

vlastní vývoj a úpravy software pro makléře

Vývoj funkcí na přání

Vytvoříme pro vás jakékoliv funkce ma míru, které vaše podnikání vyžaduje. Portál má velké možnosti nastavení, které pokryjí většinu požadavků našich klientů. Přesto ale lze systém rozšířit nebo upravit tak, jak budete vyžadovat. Případně pro vás vytvoříme zcela unikátní software pro finanční poradenství na míru.

 

design na míru

Přebarvení na vaše firemní barvy

Systém je vždy barevně upraven podle vaší firemní identity je dostupný na vaší vlastní doméně (přestože je pronajatý a je umístěn na našem serveru). Pokud vám nestačí pouhá výměna barev, lze vytvořit design na míru podle vaší firemní identity.

 

zabezpečení firemního systému pro PA

Maximální zabezpečení

Bezpečnost vašich dat je pro nás na prvním místě. Samozřejmostí je SSL (https://) a umístění na zabezpečeném serveru. K vašim datům má přístup pouze vaše firma a vybraní pracovníci naší firmy, pokud provádějí vámi požadované změny. Portál lze umístit i na váš server, pokud zakoupíte časově neomezenou licenci.

 

nájem nebo zakoupení software pro makléře

Nájem nebo Jednorázové zakoupení

Systém lze pronajmout nebo jednorázově zakoupit (časově neomezená licence). Cena se skládá ze základního systému + modulů, které požadujete. Portál pro poradce je ideální a rychlé řešení pro střední a velké firmy nebo brokerpooly, které vyžadují hotový firemní systém a chtějí mít možnost ho dále rozvýjet.